gce
01 بهمن 1401 - 16:35

خشم دشمنان از سپاه به دلیل برهم زدن معادلات آنها در منطقه است

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با بیان اینکه خشم دشمن از سپاه به دلیل برهم زدن معادلات «خاورمیانه آمریکایی» است، اظهار داشت: خطای محاسباتی می‌تواند هزینه‌ سنگینی برای اروپا به بار آورد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار غلامرضا جلالی در گفتگویی با اشاره به اقدام وقیحانه پارلمان اروپا در تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، این اقدام را نمایانگر حقانیت این نهاد مقدس و مردمی در مسیر دفاع از امنیت ایران و منطقه دانست و اظهار داشت: حامیان تروریسم تکفیری داعش، منافین کوردل و گروههای ضد انقلابی که بانی شهادت هزاران نفر از فرزندان غیور مرز و بوم کشورمان هستند، اکنون نهاد مقدسی را تروریست می‌خوانند.

اقدام اخیر پارلمان اروپا، پرده از دموکراسی خونینی در غرب برداشت

وی با بیان اینکه تنها اتهام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از دید غرب، صیانت از آب و خاک این سرزمین در برابر توطئه های مکرر واشنگتن، تل آویو و شرکای اروپایی آنها بوده است، تصریح کرد: اقدام اخیر پارلمان اروپا، پرده از دموکراسی خونینی در غرب بر می‌دارد که در آن "تروریسم واقعی" تحت صیانت نهادهای قانونگذاری، امنیتی و اجرایی قرار داشته و در مقابل، غیورمردانی که جان خود را در مسیر حفظ استقلال و کرامت ایران اسلامی در طبق اخلاص گذاشته‌‎اند تروریسم خطاب می‌شوند.

به گفته رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور، خشم نمایندگان پارلمان اروپا از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بی‌دلیل نیست چرا که طی 43 سال سپری شده از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، مهندسی دقیق دشمنان غربی و صهیونیستی این مرز و بوم با هدف نابودی جهان اسلام و تجزیه ایران و منطقه، با رصد هوشمندانه و اقدام قاطعانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ناکام مانده است.

سپاه عامل شکست طرح موسوم به "خاورمیانه جدید"

سردار جلالی با بیان اینکه شکست طرحهای موسوم به "خاورمیانه جدید"یا "خلق بحران‌های مزمن امنیتی با محوریت داعش" جملگی معلول جانفشانی سرداران رشید سپاه و جبهه مقاومت از جمله سردار رشید اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی بوده است، متذکر شد: شهید سلیمانی و همراهان ایشان در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، قهرمانان مبارزه با تروریسمی بوده است که مصدر آن را باید در نهادهای سیاسی و امنیتی غرب جست‌وجو کرد.

خشم دشمن از سپاه به دلیل برهم زدن معادلات «خاورمیانه آمریکایی» است

وی ادامه داد: کینه ورزی نمایندگان پارلمان اروپا از سپاه پاسداران ریشه در همین اقتدار هوشمندانه و نقش بر آب کردن توطئه «خاورمیانه آمریکایی» دارد و بدیهی است که اقدام اخیرپارلمان اروپا ، نقطه آشکارساز استیصال و ضعف آنها در برابر فرزندان راستین ایران اسلامی محسوب می شود.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور قرار دادن نام یک نیروی نظامی رسمی جمهوری اسلامی ایران در زمره گروه‌های ترویستی از سوی پارلمان اروپا را حمله به استقلال و حاکمیت کشور دانست و خاطرنشان کرد: بدون شک چنین خطای محاسباتی نه تنها می‌تواند هزینه‌ سنگینی برای اروپا به بار آورد بلکه عزم ملت ایران در دفاع از حریم مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را دوچندان ساخته و پرده از شعارهای توخالی و مبانی فکری پوچ مقامات غربی بر می‌دارد.

اتحادیه اروپا از افتادن در دام خطرناکی صهیونیسم اجتناب کند

سردار جلالی با بیان اینکه سازمان پدافند غیر عامل کشور در مسیر دفاع از حریم ایران اسلامی و اعتلای کشور، قاطعانه در کنار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایستاده و به سیاستمداران اروپایی در قبال هزینه های ناتمام هرگونه خطای جبران ناپذیر در زمان حال و آینده هشدار می‌دهد، متذکر شد: بهتر است قبل از آنکه فرصت برای جبران چنین خطاهای محاسباتی از سوی پارلمان اروپا از بین برود، اتحادیه اروپا از افتادن بیشتر در دام خطرناکی که صهیونیسم بین الملل و آمریکا برای آن مهیا ساخته است اجتناب ورزد.

وی در پایان اعلام کرد: بنده به عنوان رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور به مانند بسیاری از فعالین رسانه ای و اجتماعی کشور اعلام می کنم که بزرگترین افتخار زندگی خود را سپاهی بودن می دانم.

منبع: مهر
شناسه خبر: 988578